wisla-travel

 

OSADA KAMRATOWO

Apartamenty o Wysokim
Standardzie

-----------------------------

Portal
Narciarstwa Biegowego

-----------------------------

 

O FIRMIE


WISŁA TRAVEL
– idea, która nam przyświeca to propagowanie piękna Ziemi Cieszyńskiej i Beskidów. Sama Wisła nazywana jest „perłą Beskidu Śląskiego” i przyciąga swoją magią wynikającą z historii, etnografii, współistnienia wielu wyznań, osobliwości przyrody, wybitnych mieszkańców.

Naszym zadaniem jest ukazanie i zapoznanie Was z przepięknymi zakątkami Beskidów: Śląskiego, Żywieckiego, Małego, Makowskiego. Znajdziecie tutaj również wycieczki do mało znanych zakątków Orawy, Beskidu Morawskiego-Śląskiego w Czechach czy Małej Fatry na Słowacji.

Pomysł na założenie firmy powstał z umiłowania tej ziemi. Przewodnicy, którzy będą się Wami opiekować robią to z prawdziwą pasją i radością obcowania z naturą, jej niepowtarzalnym pięknem.

Zajmujemy się głównie świadczeniem usług przewodnickich dla wycieczek pieszych oraz autokarowych. Najbardziej zależy nam na propagowaniu piękna Ziemi Beskidzkiej wśród rodzin z dziećmi. Niemniej prowadzimy również kompleksową obsługą przewodnicką grupową.

Proponujemy ciekawe programy wycieczek dla grup dziecięcych, młodzieżowych i dorosłych. Pomagamy w znalezieniu zakwaterowania, transportu oraz organizacji kuligu. Dostosowujemy ofertę do indywidualnych potrzeb grupy.

Zadowolenie odwiedzających naszą ziemię Gości stawiamy na pierwszym miejscu, a my jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji.